Parafia Rzym. – Kat. pw. Trójcy Przenajświętszej w Zabawie zaprasza do udziału w projekcie edukacyjnym pn. „Talent – dar i zadanie”, w ramach którego odbędzie się seria weekendowych warsztatów wokalnych i muzycznych w formie online i hybrydowej zakończonych wspólnym koncertem. Projekt skierowany jest do uzdolnionej muzycznie młodzieży szkolnej z terenu Małopolski w wieku 10 – 19 lat. O zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt składał się będzie z następujących etapów:

1. ETAP 1: Dwa weekendowe warsztaty muzyczne online pod kierunkiem profesjonalistów, obejmujące wykłady z dziedziny muzyki, śpiewu i prezentacji na scenie oraz pracę indywidualną z każdym z uczestników; wstępny termin warsztatów to: 01-03 październik 2021 r. i 15-17 październik 2021 r. Liczba uczestników – 40 osób. Spośród uczestników Organizator wytypuje 15 osób, które zakwalifikują się do kolejnego etapu projektu.
  2. ETAP 2: Dwa weekendowe warsztaty muzyczne „na żywo” lub w formie hybrydowej dla grupy 15 uczestników, podczas których uczestnicy pracować będą nad przygotowaniem występu podczas wspólnego koncertu planowanego w kolejnym etapie realizacji projektu. Warsztaty obejmować będą: ćwiczenia warsztatu wokalnego, pracę z akompaniatorem nad aranżacją piosenek, próby reżyserskie. Terminy warsztatów podane zostaną w późniejszym terminie.
  3. ETAP 3: Koncert uczestników projektu podsumowujący przeprowadzone warsztaty muzyczne, którego tematem przewodnim będzie postać bł. Karoliny Kózkówny. Koncert będzie transmitowany online oraz zostanie zarejestrowany na nośniku DVD.

Cel projektu:

Wspieranie młodych talentów poprzez umożliwienie uzdolnionym muzycznie dzieciom i młodzieży z terenu Małopolski rozwijanie ich talentu.

Regulamin udziału w projekcie:

1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w projekcie pn. „Talent – dar i zadanie” realizowanym przez Parafię Rzym. – Kat. pw. Trójcy Przenajświętszej w Zabawie, ul. bł. Karoliny Kózkówny 69, 33-133 Zabawa, w ramach programu „Małopolska! Postaw na edukację!”
  2. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
  3. Okres realizacji projektu: 01.05.2021 r. – 17.12.2021 r.
  4. Uczestnicy projektu: Młodzież szkolna z terenu województwa małopolskiego w wieku 10 – 19 lat, która chce rozwijać swoje talenty wokalne i muzyczne.
  5. Warunkiem udziału w projekcie jest przesłanie do Organizatora poprawnie wypełnionej Deklaracji udziału w projekcie wraz z oświadczeniami oraz klauzulą RODO; w przypadku osoby niepełnoletniej wymagany jest podpis rodzica/prawnego opiekuna. Zgłoszenia wysyłamy w formie elektronicznej (skan) na adres mailowy Organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin przesyłania zgłoszeń: do 25.09.2021 Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Uczestnicy o zakwalifikowaniu się do projektu zostaną poinformowani mailowo lub za pośrednictwem strony internetowej Organizatora www.sanktuariumzabawa.pl
  7. Udział w projekcie jest bezpłatny.

POBIERZ DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA