Zachęcamy do odczytania znaku i wraz z bł. Karoliną o podejmowanie troski o piękną i wielka miłość. Walentynki - coroczne "święto zakochanych" przypada 14 lutego. Z tej okazji pragniemy zachęcić do obdarowania darem modlitwy za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny ukochaną osobę.  Przy tej okazji zachęcamy do zapoznania się z informacją o Pierścieniu bł. Karoliny i modlitwy do bł. Karoliny.

Modlitwa Zakochanych za wstawiennictwem bł Karoliny

Panie!
Ty w Karolinie Twojej Służebnicy
Dałeś nam wzór czystej ludzkiej miłości.
Spraw!
Aby i nasza miłość była zawsze szczera i czysta
Niech
Miłość, która zamieszkała w naszym sercu
Goreje ogniem Bożej Miłości.
Panie!
Ty przenikasz nasze serce i myśli nasze
Nie pozwól byśmy brudem grzechu splamili
To co jest w nas święte i czyste

Błogosławiona Karolino!
Twojej opiece powierzamy naszą miłość oblubieńczą
Niech zło tego świata nigdy jej nie dosięgnie

Modlitwy o czystość

Najłaskawszy Boże, który sprawiłeś że młoda dziewczyna poświęciła swoją czystość wyłącznie Tobie przez ofiarę ze swojego życia ginąc z rąk nieprzyjaciela, spraw, prosimy, abyśmy za Jej wstawiennictwem umieli podejmować codziennie walkę z pokusami. Wzbudź w nas mocne postanowienie życia czystego i szlachetnego. Spraw łaskawie, byśmy umieli rozpoznać swoje powołanie i naśladować cnoty błogosławionej Karoliny a spełniając Twoją wolę oczyszczali swoje intencje i przez zachowanie czystości ciała i duszy służyli Tobie z radością.

Niech Twoja łaska broni nas od wszelkich napaści nieprzyjaciół Kościoła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Modlitwa młodych

Błogosławiona Karolino. Twojej się opiece w szczególniejszy sposób dzisiaj polecamy i prosimy cię, abyś nas swoim wstawiennictwem przed Bogiem wspierała, ratowała we wszystkich potrzebach naszych i wyjednała nam łaskę wiernego naśladowania cnót twoich. Spraw to o droga nasza patronko, abyśmy Bogu dochowali wierności pośród wszelkich przygód tego życia i zasłużyli sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen.

Modlitwa z Mszy świętej o bł. Karolinie

Wszechmogący i miłosierny Boże, Ty w błogosławionej Karolinie, dziewicy i męczennicy, zostawiłeś nam świetlany przykład umiłowania modlitwy, czystości i pracy, spraw za jej wstawiennictwem, abyśmy na ziemi naśladowali jej cnoty i razem z nią radowali się wieczną nagrodą w niebie.

Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, po wszystkie wieki wieków. Amen.

Inne modlitwy