W roku Jubileuszu 100 lecia Kościoła - Sanktuarium bł. Karoliny zakoczyliśmy złocenie ram obrazu Trójcy Przenajświętszej, który znajduje się w głównym ołtarzu. Rama ta wykonana jest z drzewa i była pokryta lakierem. Dziękujemy państwu Barbarze i Władysławowi Łach za ofiarę 5000 zł oraz pani Stanisławie Bartkowskiej z Tarnowa za ofiarę 2000 Obraz autorstwa Jana Bąkowskiego artysty malarza z Krakowa.

Dla lepszej kompozycji z otoczeniem rama w części zewnętrznej została wzbogacona wałkiem, który nawiązuje do istniejących kolumn. Złocenie nie tylko ozdobiło ramę tego unikalnego obrazu przedstawiającego Trójce Świętą, ale podkreśliło jego piękno i walory artystyczne uznawane przez wielu pielgrzymów. Dziękujemy za ofiarodawców którzywsparli dzieło odnowy Sanktuarium prowadzone w roku Jubileuszu Kościoła i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny.