Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów ze wsi i małych miast, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. W roku akademickim 2019/2020 czekają na Was stypendia na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.Aplikacja do składania wniosków aktywna będzie do 14 sierpnia 2019 do godziny 16.00.

Od 2007 roku Caritas działający przy Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózki w Zabawie, współpracuje z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości i rekomenduje oraz dopłaca swoją część do stypendiów w ramach programu stypendiów pomostowych udzielanych przez Fundacje Edukacyjną Przedsiębiorczości.

Caritas przy Parafii Zabawa uczestniczy w realizacji programu Stypendiów Pomostowych prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Fundacja finansuje stypendia na pierwszy rok studiów dla młodych zdolnych osób pochodzących z małych miejscowości i z rodzin o trudnej sytuacji materialnej rodziny.

W przypadku większej ilości wniosków o udzielonej rekomendacji przez Naszą organizację decydować będzie:

• zaangażowanie w rozwój kultu bł. Karoliny
  • uczestnictwo w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej
  • kolejność zgłoszeń