Jubileusz 100 lecia męczeńskiej śmierci bł. Karoliny, jest niepowtarzalny i mamy to szczęście, że to właśnie my możemy go przeżywać. Zapraszamy wszystkich na Jubileuszową Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny w Wał Rudzie i poświecenie krzyża na miejscu męczeństwa - przewodniczy ks. bp Andrzej Jeż, rozważania prowadzi ks. Janusz Faltyn - RCS z Nowego Sącza. ( Poczatek godz. 15:00 - Wał Ruda Dom bł. Karoliny)

Szczegółowy program 18 listopad 2014 r.

WTOREK 18 listopada

12:30 Droga bł. Karoliny do świętości

13.00 Eucharystia dla Pielgrzymów – Sanktuarium w Zabawie

14:00 Audioprzewodnik – Dom bł. Karoliny

15:00 Jubileuszowa Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny w Wał Rudzie i poswięcenie krzyża na miejscu meczństwa - przewodniczy ks. bp Andrzej Jeż, rozważania prowadzi ks. Janusz Faltyn - RCS z Nowego Sącza.

17.30 Uroczysta Eucharystia w 100. rocznicę męczeńskiej smierci bł. Karoliny pod przewodnictwem J.E. Ks.Bpa Andrzeja Jeża w Sanktuarium w Zabawie .