Ksiądz biskup Andrzej Jeż zaprasza serdecznie młodzież naszej diecezji na wspólne spotkanie w Tarnowie w Niedzielę Palmową 25 marca 2018 w ramach XXXIII Światowego Dnia Młodzieży pod hasłem: „Nie bój się”.

Spotkanie rozpocznie się zawiązaniem wspólnoty o godz. 10.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Gumniska 28. O godz. 13.00 rozpocznie się procesja z palmami, która przejdzie ulicami miasta. Prosimy młodzież o zabranie ze sobą palm. Punktem kulminacyjnym spotkania będzie Msza święta o godz. 14.30 pod przewodnictwem Pasterza diecezji, sprawowana w kościele bł. Karoliny w Tarnowie.