Jestem lekarzem od 30 lat. W czerwcu 2017 dowiedziałam się że mam rak jajnika z licznymi przerzutami do otrzewnej Przed zabiegiem operacyjnym za namową koleżanki udaliśmy się z moim mężem i córkami do Sanktuarium do Zabawy na gorącą modlitwę nade mną prosząc o wstawiennictwo Błogosławiona Karolinę.

2 sierpnia 2017 w dzień urodzin błogosławionej Karoliny zostałam przyjęta do Instytutu Onkologii w Krakowie, gdzie w dniu następnym miałam wykonany bardzo rozległy zabieg operacyjny. Już od tego momentu odprawianych było w mojej intencji mnóstwo mszy św. ofiarowanych dla mnie przez rodzinę i przyjaciół.
Jedną z pierwszych prawdziwie mistycznych Mszy św. odprawiono u Sióstr Karmelitanek w Tarnowie, następnie przez ks. proboszcza Kazimierza Borczewskiego z Wietrzychowic i charyzmatyczna przez ks. Wernera z Brzeska
Po rozległym zabiegu operacyjnym po 2 tygodniach wystąpiła u mnie masywna zatorowość płucna .Operowana w trybie pilnym z powodu zapalenia otrzewnej i licznych ropni w brzuchu, następnie z powodu bardzo ciężkiego stanu ogólnego przez 5 tygodni leczona byłam na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Tarnowie. W tym czasie bardzo poważnie zagrożone było moje życie ,koledzy lekarze informowali mego męża że musi przygotować się na najgorsze.
Na sali na Oddziale Anestezjologii zastałam krzyż Jezusa na ścianie i obrazeczek Błogosławionej Karoliny która tam na mnie tam czekała .
04.09.2017 z relikwiami błogosławionej Karoliny odwiedził mnie ks. Kustosz z Sanktuarium z Zabawy Zbigniew Szostak który modlił się nade mną, a następnego dnia odprawił mszę św. w mojej intencji w obecności mojej najbliższej rodziny i przyjaciół.
Bardzo dużo ludzi dobrej woli modliło się w tym czasie za mnie –Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea , grupa odnowy w Duchu świętym z Zakliczyna , Jarosławia i Krakowa razem z Ojcem Witko na Mszy św o uzdrowienie w Dursztynie ; odbywały się liczne Msze św. ofiarowane przez rodzinę, koleżanki z pracy, przyjaciół .
Kolejne tygodnie mojego leczenia to chemioterapia; w grudniu 2017 pobyt szpitalny z powodu sepsy poprzedzonej całkowitą utrata przytomności W czasie pobytu na Oddziale Wewnętrznym przeżyłam piękny bardzo realistyczny sen –
po wyjściu z ciemnego hangaru na słoneczna przestrzeń z falującą trawą przeżyłam trwającą paręnaście sekund wielką szczęśliwość i trudną do opisania radość , serce przepełnione bardzo ,bardzo wielką miłością nie do opisania ludzkimi słowami .
Pod koniec grudnia 2017 oglądałam” Zerwany kłos „-tam błogosławiona Karolina opowiada o podobnym swoim „ śnie w niebie”. Kolejnym znakiem były Msze św. dziękczynne za moje cudowne uzdrowienie –intencja akurat w Kościele pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny.
Następny mój pobyt szpitalny i zabieg urologiczny w lutym 2018 w Szpitalu w Mielcu z powodu zwężenia moczowodu prawego i narastania parametrów niewydolności nerek .Ordynator Oddziału Urologii podkreślał w czasie pobytu na Oddziale Urologii że jakaś Łaska Boska jest ze mną –byłam przygotowywana do reoperacji z powodu przecieku jelitowego do brzucha i z niewiadomych przyczyn wyciek jelitowy ustąpił . Jestem przekonana że to Duch św. uzdrowił mnie w tym momencie – to nie był zwykły przypadek .
Msza św. o uzdrowienie 18 marca 2018 w Sanktuarium w Zabawie –w czasie modlitwy wstawienniczej doszło do poszerzenia przewodów wewnętrznych –mąż przywiózł tę dobrą wiadomość dla mnie. Potwierdzono to w dwukrotnym badaniu USG –mój zwężony lewy moczowód wrócił również do normy bez interwencji chirurgicznej.
W dniu 10.06 2018 w dzień beatyfikacji błogosławionej Karoliny przez Ojca Św. Jana Pawła II zostałam przyjęta po raz kolejny na Oddział Chirurgii na trudna operację odtworzenia ciągłości przewodu pokarmowego .
Dzięki wspaniałemu zespołowi operacyjnemu, modlitwie ks. proboszcza Macieja Mitery i ks. Mateusza Kiwiora od Księży Filipinów , wsparciu Ducha Św. , ciągłemu wstawiennictwu Błogosławionej Karolinki i Wszystkich Świętych czuję się obecnie szczęśliwa i uzdrowiona duchowo i fizycznie
Moje całkowite zawierzenie Jezusowi w Trójcy prawdziwej , Matce Bożej które nie było takie proste w chwilach mojego cierpienia dało niesamowite efekty ! Żyję i jestem z Wami .Chwała niech będzie Panu na wieki ! Amen .