Szanowni osieroceni Rodzice oraz wszyscy, którzy przeżywacie stratę z powodu nagłej śmierci bliskiej osoby w wyniku wypadku, przemocy lub nagłej choroby.

Informujemy, iż powstała skrzynka internetowa, na którą można przesyłać intencje modlitewne w związku ze stratą bliskiej osoby.

Intencje wysyłane do naszej skrzynki będą wyczytywane - „omodlane” podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zabawie, w każdą III niedzielę miesiąca o godzinie 15:00 przez rodziców i bliskich, którzy utracili swoje dzieci. W tym dniu po Mszy Świętej odprawianej o godzinie 16.00 odbywać się będą spotkania tworzącej się grupy wsparcia osieroconych rodziców pod nazwą " Przejdźmy razem".

Nowo powstała skrzynka znajduje się pod adresem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 16.12.2018 o godzinie 15.00 do wspólnej modlitwy oraz do uczestnictwa w spotkaniach we wspólnocie.

Wszystkich, którzy nie mogą przyjechać, zachęcamy do włączenia kamer internetowych na stronie sanktuarium i wspólnej modlitwy.