W duchowej łączności z Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie, na tydzień przed drogą krzyżową którą przeżywać będzie młodzież z papieżem Franciszkiem serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli bł. Karoliny na drogę krzyżową szlakiem męczeństwa 18 stycznia o godz. 15:00. Rozważania drogi krzyżowej poprowadzi ks. Jakub Misiak wraz z młodymi z Radłowa.  Wyruszymy z domu bł. Karoliny z kopią krzyża ŚDM, ikoną Matki Bożej Salus Populi Romani oraz relikwiami i feretronem bł. Karoliny. Po drodze krzyżowej w Sanktuarium bł. Karoliny  zapraszamy na uwielbienie i Msza św. z modlitwą o uzdrowienia. Informujemy, że wydarzenia te będziemy transmitować przez Facebooka sanktuaryjnego oraz kamery internetowe. Serdecznie zapraszamy.