Mój kuzyn Rysiek Rak, wieloletni pielgrzym grupy 13. PPT na Jasną Górę i czciciel bł. Karoliny, wraz z księżmi naszej diecezji: ks. Piotrem Boracą - byłym dyrektorem

Wydziału Misyjnego oraz animatorem misyjnym na PPT - i ks. Romkiem Markiem, byłym wikariuszem w Wierzchosławicach, pracują w Afryce i serdecznie pozdrawiają wszystkich, którzy w uroczystość Trzech Króli – Objawienia Pańskiego przez modlitwę i przyjęcie kolędników misyjnych wspierają misjonarzy.

ks. Zbigniew Szostak

Galeria zdjęć - Facebook