Grupa wsparcia "Pomocna dłoń" z Tarnowa - Klikowej, której patronką jest bł. Karolina zaprasza na spotkanie z księdzem Markiem Dziewieckim. Temat spotkania: "Patologia czy tylko trudna miłość" Spotkanie będzie miało na celu pomoc w rozeznaniu między patologiczną a trudną relacją, ukazaniu i rozeznaniu mechanizmów, które ranią a nawet powodują rozpad związku.  Zostaną ukazane także drogi wyjścia umożliwiające budowanie  lub nawiązanie nowych zdrowych, owocnych relacji.
ks. Marek Dziewiecki - rekolekcjonista i autor ponad 60 książek o człowieku, rozwoju i wychowaniu, profilaktyce i terapii uzależnień.
 Data spotkania - 14.02.2020, godzina 17.00, Msza św. i konferencja  oraz odpowiedzi na pytania uczestników spotkania w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie