Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli bł. Karoliny na drogę krzyżową szlakiem męczeństwa 18 lutego 2020 roku. Rozważania drogi krzyżowej poprowadzi ks. Piotr - KSM Warszawa. Wyruszymy z domu bł. Karoliny o godzinie 15:00. W drodze krzyżowej będzie uczestniczył także ks. bp. Leszek Leszkiewicz, który na zakończenie udzieli pasterskiego błogosławieństwa, a o godzinie 18.00 w Sanktuarium bł. Karoliny będzie przewodniczył Mszy św. i wygłosi Słowo Boże. Po Mszy św. zapraszamy na galilejski wieczór chwały - uwielbienie z modlitwą o uzdrowienia.