W sobotę 18 kwietnia zapraszamy na drogę krzyżową męczeństwa bł. Karoliny, którą odprawimy przy stacjach wokół kościoła z powodu zakazu wejścia do lasu,  a po niej o godzinie 18 Msza św i adoracja z modlitwą o uzdrowienia. Wszystko będziemy transmitować drogą internetową.

Stosując się do zarządzeń władz informujemy że w kościele może być 5 osób plus zaangażowani bezpośrednio w prowadzenie liturgii. Natomiast zgodnie z zarządem władz które obowiązuje ludzi oczekujących przed wejściem do sklepów i innych miejsc ważnych dla życia ludzi, informujemy że wokół kościoła będą ustawione w odstępach co 2 metry krzesełka aby można było oczekując na wejście do kościoła uczestniczyć w liturgii a potem przyjąć Komunię św.