Zamawiający informuje, że po dokonaniu analizy i oceny dokumentów złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej i realizacja prac termomodernizacyjnych wraz z montażem zestawu ogniw fotowoltaicznych dla kościoła i domu parafialnego, w ramach Projektu pn. Termomodernizacja Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie wraz z budynkami towarzyszącymi, wybrano ofertę złożoną przez Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe Edward Solak z/s 33-114 Rzuchowa 17. Uzasadnienie wyboru: Wykonawca spełnia warunki określone przez Zamawiającego i nie podlega wykluczeniu z postępowania. Oferta zostaje uznana za korzystną.