Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
https://hotcanadianpharmacy365.com/drugs/Viagra+Generic/

this page 2 VIII 1898 r. - Narodziny Karoliny, córki Jana Kózki i Marii z domu Borzęckiej, zamieszkałych w Wał Rudzie 49 - przysiółek Śmietana.

opzioni binarie gratis senza deposito 7 VIII 1898 r. - Chrzest św. w kościele parafialnym w Radłowie udzielony przez ks. Józefa Olszowieckiego.

 

try this website 1905 r. - Rozpoczyna naukę w Szkole Powszechnej w Wał Rudzie.

buy strattera no prescription 1907 r. - Przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej.

http://lindsaydobsonphotography.com/?kos=optionfair-test&ff9=bf optionfair test 1910 – 1913 - Budowa kościoła parafialnego w Zabawie.

visit homepage 1911 r. - Karolina kończy Szkołę Powszechną i rozpoczyna naukę na dwuletnim kursie nauki dopełniającej.

http://paxxo.se/?praktika=sildenafil-billigast&0e6=b9 27 VII 1913 r. - Pierwsza Msza święta w kościele parafialnym.

Home Page 18 V 1914 r. - Karolina przyjmuje Sakrament Bierzmowania w kościele parafialnym w Zabawie.

http://autoinforma.it/index.php?id=1495 18 XI 1914 r. - Karolina zostaje zamordowana w wałrudzkim lesie przez rosyjskiego żołnierza.

look these up 4 XII 1914 r. - Franciszek Szwiec odnajduje ciało zamordowanej Karoliny na skraju lasu pod olszyną.

discover this info here 6 XII 1914 r. - Pogrzeb Karoliny, ciało zostaje złożone na parafialnym cmentarzu.

http://amea.org.au/?doska=dating-white-and-black 18 XI 1917 r. - Przeniesienie ciała Karoliny z cmentarza do grobowca na placu przykościelnym.

can i buy Priligy over the counter in Costa Mesa California 25 VIII 1948 r. - Ks. Władysław Mędrala przedkłada na trzecim Synodzie Diecezji Tarnowskiej pisemną petycję o wszczęcie procesu w sprawie męczeństwa Karoliny.

stockpair öffnungszeiten 13 IX 1963 r. - Biskup Jerzy Ablewicz zleca ks. dr. J. Białobokowi przygotowanie procesu informacyjnego w sprawie beatyfikacji i kanonizacji Karoliny Kózkówny.

tradding game demo 30 VI 1986 r. - Ojciec Święty Jan Paweł II ogłasza dekret o męczeństwie Sługi Bożej Karoliny Kózkówny.

explanation 18 III 1987 r. - Umieszczenie relikwii Błogosławionej Karoliny w aluminiowej trumience i złożenie jej w sarkofagu pod mensą głównego ołtarza kościoła w Zabawie oraz przeznaczenie cząstek do relikwiarzy.

demokonto binäre optionen ohne anmeldung 10 VI 1987 r. - Ojciec Święty Jan Paweł II podczas trzeciej pielgrzymki do Polski dokonuje uroczystej beatyfikacji Karoliny Kózkówny na tarnowskich błoniach.

10 VI 2002 r. - Biskup Tarnowski Wiktor Skworc wydaje dekret i ustanawia Diecezjalne Sanktuarium Błogosławionej Karoliny w Zabawie.

18 VI 2002 r. - Biskup Tarnowski Wiktor Skworc podaje wiernym modlitwę o kanonizacje Błogosławionej Karoliny Kózkówny.

20 XI 2004 r. - Poświęcenie Kaplicy Męczenników i Ofiar Przemocy.

18 XI 2006 r. - Biskup Tarnowski Wiktor Skworc poświęca stacje drogi krzyżowej szlakiem męczeństwa i rozpoczyna proces kanonizacyjny Błogosławionej Karoliny.

15 XI 2009 r. - Biskup Tadeusz Płoski poświęca kamień węgielny pod Pomnik Ofiar Wypadków Drogowych i Komunikacyjnych.

29 VII 2012 r. - Poświęcenie pomnika Ofiar Wypadków Drogowych i Komunikacyjnych Przejście przez ks. bpa Wiesława Lechowicza.

18 X 2012 r. - Senat Rzeczpospolitej Polski przyjmuje uchwałę uczczenia bł. Karoliny z okazji 25 lecia Jej beatyfikacji.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Ela

Błagam o pomoc, bo sama juz sobie nie poradzę.

Proszę modlitwę w sprawie moich kłopotów finansowych. Pomóż mi Boże wyjść z tego, cieszyć się z życia ze swoją wspaniałą rodziną, żyć w zgodzie z przykazaniami, żeby złe myśli nie zajmowały mi głowy. Przyjmij moje błagania.

swiadectwo

Dzięki wstawiennictwu Bl.KAROLINY,NOWENNIE POMPEJANSKIEJ oraz MODLITWIE WSPOLNOTY po kilku trudnych miesiacach wszystkie sprawy zaczęly się pomyślnie ukladać.BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM za modlitwę,ktorą dało się odczuć

Marta

Bardzo proszę o wstawiennictwo za moją relacje z Victorem. O szczerą rozmowę prawdę miłość wolność w tej relacji.. Nie wiem czemu tak bardzo I długo cierpię..  mam nadzieję że dobry Bóg mnie wysłucha I da łaskę pokoju I radość I. Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich modlących się za mnie 

Ala

Bl Karolino usun wszelkie przeszkody do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyskowi Teresie Stefanii Danielowi Bl Karolinko wstawiaj sie za nami Bl Karolinko modl sie za nami

Kasia

Bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji mojego narzeczonego, aby otworzył swoje serce na miłośc Boga i zrozumiał, że to Jezus ma siedzieć na tronie jego serca a nie ja- która powinnam siedzieć co najwyżej u podnóżka Jego stóp. Maryjo, Mateńko Najkochańsza, która wskazałaś mi swojego Syna, proszę módl się za nami, aby nasze wspólne życie było budowane na mocnym fundamencie Słowa Bożego. Serdeczne Bóg zapłać.