Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów ze wsi i małych miast, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. W roku akademickim 2017/2018 czekają na Was stypendia na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.Aplikacja do składania wniosków aktywna będzie do 18 sierpnia 2017 do godziny 16.00.

Od 2007 roku Caritas działający przy Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózki w Zabawie, współpracuje z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości i rekomenduje oraz dopłaca swoją część do stypendiów w ramach programu stypendiów pomostowych udzielanych przez Fundacje Edukacyjną Przedsiębiorczości.

Caritas przy Parafii Zabawa uczestniczy w realizacji programu Stypendiów Pomostowych prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Fundacja finansuje stypendia na pierwszy rok studiów dla młodych zdolnych osób pochodzących z małych miejscowości i z rodzin o trudnej sytuacji materialnej rodziny.

W przypadku większej ilości wniosków o udzielonej rekomendacji przez Naszą organizację decydować będzie:

• zaangażowanie w rozwój kultu bł. Karoliny
  • uczestnictwo w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Izabela

Bł. Karolino wstaw się za mną i moim Mężem u Ojca, aby pobłogosławił nas upragnionm potomstwem.

piotrek

abym dziennie wytwał w twojej wierze słowie i czynił tak jak ty.Jesteś moim drogowskazem ty mnie kieruj i prowadz.Błogosławiona Karolino szczerz mnie w każdej minucie mojego życia amen

dariakrupa@wp.pl

Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej rodziny.

Renata

Bł. Karolino pomóż odnaleźć drogę do Boga mojemu synowi. Poprowadź własciwą drogą również mojego męża. Srzeż od niebezpieczeństw moją córkę. Umacniaj nas w wierze. Twoja wierna czcicielka.

anonim

O uzdrowienie od chorób i łaskę zdrowia dla mojej przyjaciółki Natalii B