Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Pan Przemysław Pawłowicz przekaże do Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie ze swojej prywatnej kolekcji lotniczej oryginalny samolot c -47 Dakota - a dokładniej jego znaczne fragmenty. Samolot tego typu brał udział w operacji III Most. Mamy nadzieję, że pozyskany eksponat stanie się ważnym elementem upamiętnienia operacji i lekcją historii. Transport samolotu do Zabawy możliwy jest dzięki temu, że firma Omega z Pilzna podjęła się go wykonać bezpłatnie.  

 

Historia legendarnej dakoty

Archiewalne nagranie majora Kazimierza Szlajera który brał udział w operacji "3 Most".

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

J

B£agam o zaniknięcie Tików. O pogłębienie wiary I o miłość z Jakubem aby się do mnie przekonał

Czcicielka

Bł. Karolino miej w opiece mojego dziadka który jutro jedzie do szpitala proszę niech nie będzie żadnych komplikacji przy wkłóciu nerki, wyjednaj mu zdrowie. Proszę Cię Karolinko abym sie odnalazła w lipcu na stażach żeby była dobra atmosfera i żebym się dogadywała z pracownikami , abym nie miała myśli przygnębiających. 

Ala

Bł. Karolino, proszę Cię o opiekę. Niech Bóg postawi na mojej drodze właściwych lekarzy. Proszę o powrót do pełni zdrowia i sił.

Ala

Błogosławiona Karolino, proszę z całego serca o uzdrowienie.

Agata

Błogosławiona Karolino dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę opiekun się mną podczas wakacji i pomóż abym nie wpadła w złe towarzystwo. Proszę pomóż mi poznać chłopaka z którym będę mogła być w związku. Pomóż mi walczyć z  moją nieśmiałością.