Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

LISTA OFIARODAWCÓW

Zbieramy na namiot gdyż pragniemy na wzór Karoliny kontynuować ideę spotkań pod gruszą. 30 lat po jej beatyfikacji to czas refleksji i wdzięczności za otrzymanych dary i łaski a także przeżycia podczas spotkań religijnych i patriotycznych, rekreacyjnych i sportowych, formacyjnych i rozrywkowych, którym ona przewodziła. Wydarzenia te jednoznacznie pokazują, że wielu młodych i starszych z różnych motywów lubi tu do tego wyjątkowego miejsca przybywać i przeżyć niezapomniane chwile modlitwy, refleksji, uzdrowienia na duszy i ciele, odpoczynku i wytchnienia.

 

Comiesięczne spotkania z okazji 18 tego dnia miesiąca, w których bierze udział po kilka tysięcy pielgrzymów, okolicznościowe spotkania formacyjne i rekreacyjne dzieci i młodzieży oraz zorganizowanych grup rodzą konieczność zapewnienia miejsca, aby bez względu na pogodę, słońce czy deszcz realizować zaplanowane przedsięwzięcia. Namiot wielkości 40 x 20 m, który sprawdził się podczas podsumowania ŚDM 2016 i obchodów 30 – lecia beatyfikacji bł. Karoliny jest rozwiązaniem nie tylko problemu, ale i możliwością poszerzenia oferty spotkań przy Sanktuarium bł. Karoliny.

 

 

Jeśli pragniesz jak bł. Karolina wspierać młodych i potrzebujących spotkania pomóż nam wpłacając na konto BGŻ BNP PARIBAS 57203000451110000002444740 zakupić namiot i poczuć się współorganizatorem przedsięwzięć podejmowanych pod patronatem bł. Karoliny przy jej Sanktuarium w Zabawie. Koszt namiotu z certyfikatem bezpieczeństwa i całorocznym funkcjonowaniem, który został wybrany po przeanalizowaniu złożonych ofert  to 166 000 zł netto. 

 

Do podjęcie tego nierealnego dla samej parafii zadania ośmieliły nas deklaracje wpłaty na ten cel osób, które bardzo podzielają potrzebę postawienia w tym miejscu takiego namiotu. 

 

Dziękujemy za każdą kwotę wpłaconą na ten cel na konto sanktuarium z dopiskiem „namiot”. Wszyscy darczyńcy będą wypisani na specjalnej płycie umieszczonej w namiocie jako świadectwo uczestniczenia w podjętym dziele. 

 

Będziemy na bieżąco aktualizować na stronie internetowej list darczyńców.

 

Parafia Rzymsko - Katolicka pw. Trójcy Przenajświętszej
Zabawa 2, 33-133 Wał-Ruda 
BGŻ BNP PARIBAS 57203000451110000002444740

 

Pragniemy poinformować, że podejmując tą inicjatywę posiadamy już:

- własną scenę o parametrach 10 x 10 metrów

- 500 plastikowych krzeseł

- 20 stołów z ławami ofiarowanymi przez Parafię bł. Karoliny w Tychach.

 

Namiot będzie posadowiony na utwardzonym podłożu na placu sanktuaryjnym w pobliżu placu zabaw, boisk sportowych, terenów rekreacyjnych i „Zabawskiej Stodoły”

 

 

 

 

 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Magdalena

Proszę o modlitwę za moją ciężko chorą Mamę, która ma złośliwy nowotwór płuc, aby Jezus wziął Ją w Swoją opiekę i aby Ją uzdrowił.

przyjaciółka

Bł. Karolino proszę Cie w intencji Patrycji i jej męża. Wspieraj ich na każdym etapie życia.

Sabina

Błogosławiona Karolina błagam Cie pomóż mojej małej córeczce pokonać skolioze kręgosłupa.... aby jaknajlepiej sie rozwijała i jaknajmniej cierpiała. Dziękuje z całego serca

Ania

P Jezu Maryjo za wstawienictwem bl Karolinyprosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umyslu,milosc ,dobre uczucia idla syna zdrowie kregoslupa i nogi ,o pamiec zdanie poprawek

Piotrek

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, aby złamana kość udowa szybko się zrosła oraz o znalezienie dobrej żony.