>>Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

opracowania dokumentacji projektowej i realizacja prac termomodernizacyjnych

wraz z montażem zestawu ogniw fotowoltaicznych dla kościoła i domu parafialnego, w ramach Projektu

Termomodernizacja Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie wraz z budynkami towarzyszącymi

dofinansowanego w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2

„Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”

Dokumenty do pobrania:

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy