Dla katechetów

Płyta - Piękny jest Bóg

W odpowiedzi na potrzebę pogłębiania rozumienia Karoliny oraz przesłania płynącego z Jej życia została wydana z okazji jubileuszu 25.lecia beatyfikacji płyta CD z konferencjami, które zostały wygłoszone przez asystenta generalnego KSM ks. Zbigniewa Kucharskiego w Sanktuarium w Zabawie.Prezentowane konferencje są pomocnym materiałem do prowadzenia katechez i spotkań formacyjnych z młodzieżą oraz indywidualnych rekolekcji dla pragnących pogłębić swoje życie duchowe w oparciu o przesłanie płynące z życia bł. Karoliny.

Posłuchaj fragmentu konferencji

Cena 20 zł.

Jak żyć szczęśliwie?

Materiały katechetyczne przedstawiajace młodemu pokoleniu postać bł. Karoliny. Ksiażka zawiera scenariusze katechez, homilię Jana Pawła II z Mszy Świętej beatyfikacyjnej, modlitwy i pieśni o Błogosławionej oraz wykaz publikacji o niej. Katechezy skierowane do dzieci i młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich przybliżaja postać Błogosławionej, jej zaangażowanie w życie szkoły i wspólnoty parafialnej, a także proces jej wzrastania do świętości. Do ksiażki dołaczona jest płyta CD.

Cena 15 zł.

Drodzy Katecheci! Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia w Waszej pracy katechetycznej z pomocy katechetycznych z serii „KATECHEZA POD GRUSZĄ”.  Do zainteresowania się tą propozycją zachęca Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski, wyrażona w informacji przesłanej do wszystkich dyrektorów Wydziałów Katechetycznych w Polsce przez jej sekretarza ks. Marka Korgula. Seria katechez uzyskała również przychylną ocenę naukową ks. prof. Mariana Zająca.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Agata

Błogosławiona Karolino proszę o pomoc na poprawie z matematyki abym dostala pozytywną ocene.

Monika

Błogosłwiona Karolino, błagam Cię w intencji mojego siedmioletniego synka, proszę o jego uzdrowienie z zaburzeń rozwojowych. Prosi matka.

czcicielka

Bl Karolino modl sie w intencji zdania matury i wybor drogi zyciowej zgodnie z wola Boza oraz za nasza cala rodzina o BozeBlogoslawienstwo Amen

Anetta

Błogosławiona Karolino proszę o łaskę dobrej pracy dla siebie. Anetta

Aa

BŁOGOSŁAWIONA Karolino proszę o zdrowie dla rodziców, córki i całej rodziny. Dziękuję za każdy dzień. Bóg zapłać.