Dla katechetów

Płyta - Piękny jest Bóg

W odpowiedzi na potrzebę pogłębiania rozumienia Karoliny oraz przesłania płynącego z Jej życia została wydana z okazji jubileuszu 25.lecia beatyfikacji płyta CD z konferencjami, które zostały wygłoszone przez asystenta generalnego KSM ks. Zbigniewa Kucharskiego w Sanktuarium w Zabawie.Prezentowane konferencje są pomocnym materiałem do prowadzenia katechez i spotkań formacyjnych z młodzieżą oraz indywidualnych rekolekcji dla pragnących pogłębić swoje życie duchowe w oparciu o przesłanie płynące z życia bł. Karoliny.

Posłuchaj fragmentu konferencji

Cena 20 zł.

Jak żyć szczęśliwie?

Materiały katechetyczne przedstawiajace młodemu pokoleniu postać bł. Karoliny. Ksiażka zawiera scenariusze katechez, homilię Jana Pawła II z Mszy Świętej beatyfikacyjnej, modlitwy i pieśni o Błogosławionej oraz wykaz publikacji o niej. Katechezy skierowane do dzieci i młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich przybliżaja postać Błogosławionej, jej zaangażowanie w życie szkoły i wspólnoty parafialnej, a także proces jej wzrastania do świętości. Do ksiażki dołaczona jest płyta CD.

Cena 15 zł.

Drodzy Katecheci! Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia w Waszej pracy katechetycznej z pomocy katechetycznych z serii „KATECHEZA POD GRUSZĄ”.  Do zainteresowania się tą propozycją zachęca Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski, wyrażona w informacji przesłanej do wszystkich dyrektorów Wydziałów Katechetycznych w Polsce przez jej sekretarza ks. Marka Korgula. Seria katechez uzyskała również przychylną ocenę naukową ks. prof. Mariana Zająca.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Izabela

Bł. Karolino wstaw się za mną i moim Mężem u Ojca, aby pobłogosławił nas upragnionm potomstwem.

piotrek

abym dziennie wytwał w twojej wierze słowie i czynił tak jak ty.Jesteś moim drogowskazem ty mnie kieruj i prowadz.Błogosławiona Karolino szczerz mnie w każdej minucie mojego życia amen

dariakrupa@wp.pl

Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej rodziny.

Renata

Bł. Karolino pomóż odnaleźć drogę do Boga mojemu synowi. Poprowadź własciwą drogą również mojego męża. Srzeż od niebezpieczeństw moją córkę. Umacniaj nas w wierze. Twoja wierna czcicielka.

anonim

O uzdrowienie od chorób i łaskę zdrowia dla mojej przyjaciółki Natalii B