Dla katechetów

Płyta - Piękny jest Bóg

W odpowiedzi na potrzebę pogłębiania rozumienia Karoliny oraz przesłania płynącego z Jej życia została wydana z okazji jubileuszu 25.lecia beatyfikacji płyta CD z konferencjami, które zostały wygłoszone przez asystenta generalnego KSM ks. Zbigniewa Kucharskiego w Sanktuarium w Zabawie.Prezentowane konferencje są pomocnym materiałem do prowadzenia katechez i spotkań formacyjnych z młodzieżą oraz indywidualnych rekolekcji dla pragnących pogłębić swoje życie duchowe w oparciu o przesłanie płynące z życia bł. Karoliny.

Posłuchaj fragmentu konferencji

Cena 20 zł.

Jak żyć szczęśliwie?

Materiały katechetyczne przedstawiajace młodemu pokoleniu postać bł. Karoliny. Ksiażka zawiera scenariusze katechez, homilię Jana Pawła II z Mszy Świętej beatyfikacyjnej, modlitwy i pieśni o Błogosławionej oraz wykaz publikacji o niej. Katechezy skierowane do dzieci i młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich przybliżaja postać Błogosławionej, jej zaangażowanie w życie szkoły i wspólnoty parafialnej, a także proces jej wzrastania do świętości. Do ksiażki dołaczona jest płyta CD.

Cena 15 zł.

Drodzy Katecheci! Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia w Waszej pracy katechetycznej z pomocy katechetycznych z serii „KATECHEZA POD GRUSZĄ”.  Do zainteresowania się tą propozycją zachęca Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski, wyrażona w informacji przesłanej do wszystkich dyrektorów Wydziałów Katechetycznych w Polsce przez jej sekretarza ks. Marka Korgula. Seria katechez uzyskała również przychylną ocenę naukową ks. prof. Mariana Zająca.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Magdalena

Proszę o modlitwę za moją ciężko chorą Mamę, która ma złośliwy nowotwór płuc, aby Jezus wziął Ją w Swoją opiekę i aby Ją uzdrowił.

przyjaciółka

Bł. Karolino proszę Cie w intencji Patrycji i jej męża. Wspieraj ich na każdym etapie życia.

Sabina

Błogosławiona Karolina błagam Cie pomóż mojej małej córeczce pokonać skolioze kręgosłupa.... aby jaknajlepiej sie rozwijała i jaknajmniej cierpiała. Dziękuje z całego serca

Ania

P Jezu Maryjo za wstawienictwem bl Karolinyprosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umyslu,milosc ,dobre uczucia idla syna zdrowie kregoslupa i nogi ,o pamiec zdanie poprawek

Piotrek

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, aby złamana kość udowa szybko się zrosła oraz o znalezienie dobrej żony.