Dla katechetów

Płyta - Piękny jest Bóg

W odpowiedzi na potrzebę pogłębiania rozumienia Karoliny oraz przesłania płynącego z Jej życia została wydana z okazji jubileuszu 25.lecia beatyfikacji płyta CD z konferencjami, które zostały wygłoszone przez asystenta generalnego KSM ks. Zbigniewa Kucharskiego w Sanktuarium w Zabawie.Prezentowane konferencje są pomocnym materiałem do prowadzenia katechez i spotkań formacyjnych z młodzieżą oraz indywidualnych rekolekcji dla pragnących pogłębić swoje życie duchowe w oparciu o przesłanie płynące z życia bł. Karoliny.

Posłuchaj fragmentu konferencji

Cena 20 zł.

Jak żyć szczęśliwie?

Materiały katechetyczne przedstawiajace młodemu pokoleniu postać bł. Karoliny. Ksiażka zawiera scenariusze katechez, homilię Jana Pawła II z Mszy Świętej beatyfikacyjnej, modlitwy i pieśni o Błogosławionej oraz wykaz publikacji o niej. Katechezy skierowane do dzieci i młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich przybliżaja postać Błogosławionej, jej zaangażowanie w życie szkoły i wspólnoty parafialnej, a także proces jej wzrastania do świętości. Do ksiażki dołaczona jest płyta CD.

Cena 15 zł.

Drodzy Katecheci! Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia w Waszej pracy katechetycznej z pomocy katechetycznych z serii „KATECHEZA POD GRUSZĄ”.  Do zainteresowania się tą propozycją zachęca Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski, wyrażona w informacji przesłanej do wszystkich dyrektorów Wydziałów Katechetycznych w Polsce przez jej sekretarza ks. Marka Korgula. Seria katechez uzyskała również przychylną ocenę naukową ks. prof. Mariana Zająca.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Artur

Św. Karolino powierzam Ci moje całe życie, proszę Cię mniej mnie w swojej opiece doprowadz mnie do czystości mojego ślubu. Proszę Cię uzdrow mnie z wady wymowy jąkania. Módl sie za mną!

Marzena

Bardzo prosze o pilną modlitwę w intencji zaliczenia sesji przez mojego syna, oraz o zdanie egazminów przez mojego męża. Błagam o chwilkę modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać :-)

Anna

Bł. Karolino proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa za Jolantą i Adamem o łaski portzebne im do pełnienia woli Bożej, aby dzieci wychowali na chwałę Bożą.

Proszę Cię o pomoc w pełnieniu woli Bożej dla mnie, chrześniaków. chrzestnej, bliskich przyjaciół i znajomych.

matka

Proszę o łaski dla mojego syna

Alicja

Błogosławiona Karolino proszę Cię z całego serca o  wstawiennictwo do Pana Jezusa i Najświętszej Marii Panny w intencji mojego uzdrowienia