XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

04.08.2019 r.

W piątek zakończyło się 10 Miasteczko Modlitewne dziękujemy ks. Sebastianowi i wszystkim, którzy wsparli ta inicjatywę różnymi darami oraz włączyli się w jego przeprowadzenie. Dziękujemy naszej szkole za przyjęcie na nocleg uczestników miasteczka oraz otwartość na przyjęcie pielgrzymów.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy, zapisy
w kancelarii. Wszystkich, którzy pragną pielgrzymować na Jasną Górę z grupą 21, zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe (organizacyjne) 11 sierpnia (niedziela) o godz. 17.00 w Sanktuarium w Zabawie.

We wtorek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego.

W sobotę z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 Msza św. i czuwanie z bł. Karoliną.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, o przewodniczenie modlitwie różańcowej przed prymarią prosimy różę pani Zofii Wojnickiej, przed sumą różę pana Jana Solaka,
podczas Godziny Miłosierdzia pani Józefy Ptaśnik.

O przewodniczenie liturgi słowa prosimy grupy liturgiczne o godz. 8.00 grupę pani Zofii Bocoń, o godz. 10.30 grupę pana Józefa Garncarza, o godz. 16.00  grupę KSM.

Składka w tym dniu przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Jako wynagrodzenie za pracę pana Kościelnego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do kopert z podpisem dla pana Kościelnego. Składając ofiary dziękujemy panu Kościelnemu za gorliwość i zaangażowanie w oprowadzanie pielgrzymów i troskę o liturgię oraz utrzymanie czystości kościoła i terenu wokół niego.

Dziękujemy za ofiary składane na rozwój sanktuarium. Zostały zakupione materiały budowlane wartości 20700 zł na kolejny etap budowy ubikacji.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gości Niedzielnego.

Za zmarłego Stanisława Kotapkę będzie odprawionych 21 Mszy św. z intencji uczestników pogrzebu.

4 - 11 sierpnia 2019r.

DZIEŃ

GODZ.

4 VIII 2019