Kaplica Męczenników

Kaplica Męczenników i Ofiar Przemocy znajduje się w Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie k. Tarnowa. Kaplica została poświęcona 20 XI 2004 przez ks. bp Wiktora Skworca.

Kaplica jest symbolicznym miejscem obecności utraconej osoby poprzez umieszczenie jej na specjalnych tablicach pamiątkowych na ścianach kaplicy a także w księdze pamięci przy której codziennie pali się okolicznościowa świeca.

Kaplica Męczenników oraz Ofiar Przemocy stwarza okazję do zjednoczenia ludzi, których łączy wspólne cierpienie. To właśnie tutaj mogą doświadczyć wspólnoty osób podobnie doświadczonych przez los i zrozumienia swoich przeżyć a także jeśli to możliwe zdobyć się na przebaczenie i pojednanie. Z tej kaplicy, płynie nieustanne wołanie przeciw przemocy i nietolerancji oraz o większy szacunek dla życia i wartości, które decydują o jego wielkości i godności.

Osoby które chciałyby upamiętnić swoich bliskich w Kaplicy Męczenników proszone są o skontaktowanie się z Ks. Marcinem Minorczykiem tel.: 505503425, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisząc na adres: 33-133 Wał Ruda, Zabawa 2.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Magdalena

Proszę o modlitwę za moją ciężko chorą Mamę, która ma złośliwy nowotwór płuc, aby Jezus wziął Ją w Swoją opiekę i aby Ją uzdrowił.

przyjaciółka

Bł. Karolino proszę Cie w intencji Patrycji i jej męża. Wspieraj ich na każdym etapie życia.

Sabina

Błogosławiona Karolina błagam Cie pomóż mojej małej córeczce pokonać skolioze kręgosłupa.... aby jaknajlepiej sie rozwijała i jaknajmniej cierpiała. Dziękuje z całego serca

Ania

P Jezu Maryjo za wstawienictwem bl Karolinyprosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego,o zdrowie umyslu,milosc ,dobre uczucia idla syna zdrowie kregoslupa i nogi ,o pamiec zdanie poprawek

Piotrek

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, aby złamana kość udowa szybko się zrosła oraz o znalezienie dobrej żony.