Kaplica Męczenników

Kaplica Męczenników i Ofiar Przemocy znajduje się w Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie k. Tarnowa. Kaplica została poświęcona 20 XI 2004 przez ks. bp Wiktora Skworca.

Kaplica jest symbolicznym miejscem obecności utraconej osoby poprzez umieszczenie jej na specjalnych tablicach pamiątkowych na ścianach kaplicy a także w księdze pamięci przy której codziennie pali się okolicznościowa świeca.

Kaplica Męczenników oraz Ofiar Przemocy stwarza okazję do zjednoczenia ludzi, których łączy wspólne cierpienie. To właśnie tutaj mogą doświadczyć wspólnoty osób podobnie doświadczonych przez los i zrozumienia swoich przeżyć a także jeśli to możliwe zdobyć się na przebaczenie i pojednanie. Z tej kaplicy, płynie nieustanne wołanie przeciw przemocy i nietolerancji oraz o większy szacunek dla życia i wartości, które decydują o jego wielkości i godności.

Osoby które chciałyby upamiętnić swoich bliskich w Kaplicy Męczenników proszone są o skontaktowanie się z Ks. Marcinem Minorczykiem tel.: 505503425, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisząc na adres: 33-133 Wał Ruda, Zabawa 2.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Agata

Błogosławiona Karolino proszę o pomoc na poprawie z matematyki abym dostala pozytywną ocene.

Monika

Błogosłwiona Karolino, błagam Cię w intencji mojego siedmioletniego synka, proszę o jego uzdrowienie z zaburzeń rozwojowych. Prosi matka.

czcicielka

Bl Karolino modl sie w intencji zdania matury i wybor drogi zyciowej zgodnie z wola Boza oraz za nasza cala rodzina o BozeBlogoslawienstwo Amen

Anetta

Błogosławiona Karolino proszę o łaskę dobrej pracy dla siebie. Anetta

Aa

BŁOGOSŁAWIONA Karolino proszę o zdrowie dla rodziców, córki i całej rodziny. Dziękuję za każdy dzień. Bóg zapłać.