XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

01.08.2021 r.

Trwa Miasteczko Modlitewne, dziękujemy ks. Sebastianowi i wszystkim, którzy wsparli ta inicjatywę różnymi darami oraz włączyli się w jego przeprowadzenie. Dzisiaj rozpoczyna się miesiąc dobrowolnej abstynencji.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00, poprowadzą rodziny ze wspólnoty rodzin Spotkania Małżeńskie - ośrodek tarnowski.

Wszystkich czcicieli i rodaków bł. Karoliny zapraszamy jutro na urodziny bł. Karoliny. Uroczysta Msza św. na zakończenie Miasteczka Modlitewnego o godz. 11.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy, zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

W piątek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Wyjazd do chorych z racji pierwszego piątku miesiąca od godziny 8.30. Msza św. w kaplicy o godz. 12.30, w Sanktuarium – po południu o godz. 18.00. Spowiedź św. w środę i piątek od godziny 17.00

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, o przewodniczenie modlitwie różańcowej przed prymarią prosimy różę pani Marii Golonka, przed sumą różę pana Mariana Garncarza, podczas Godziny Miłosierdzia pani Renaty Guzy.

O przewodniczenie liturgii słowa prosimy grupy liturgiczne o godz. 8.00 grupę pani Marii Buwaj, o godz. 10.30 grupę pana Tadeusza Cieśli, o godz. 16.00  grupę pani Izabeli Patulskiej.

Składka w tym dniu przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Jako wynagrodzenie za pracę pana Kościelnego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do kopert z podpisem dla pana Kościelnego. Składając ofiary dziękujemy panu Kościelnemu za gorliwość i zaangażowanie w oprowadzanie pielgrzymów i troskę o liturgię oraz kościół i teren wokół niego.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej.

Dziękujemy za ofiary składane na rozwój sanktuarium. Dziękujemy panom: Dawidowi Śledziowi i Maciejowi Habryło za pomoc w pracach przy utwardzeniu podwórka przy Kaplicy bł. Karoliny.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

1 -8 sierpnia  2021 r.

DZIEŃ

GODZ.

1 VIII 2021