Wśród wielu rodzin zakonnych, jakie Duch Św. powołał do istnienia w Kościele jest również zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych, którego misją jest niesienie pomocy zmarłym poddanym oczyszczeniu. Zostało założone w 18890 r. przez bł. o. Honorata Koźmińskiego, kapucyna, przy współudziale Wandy Olędzkiej jako bezhabitowe. Zgromadzenie, nie mogąc dotrzeć do wszystkich środowisk i parafii bezpośrednio, pragnie realizować i rozszerzać powierzoną mu misję w Kościele przez współpracowników, należących do Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Członkiem APDC może zostać każdy praktykujący katolik, niezależnie od stanu i wieku, który pragnie pomagać zmarłym cierpiącym w czyśćcu. Dla młodzieży przeznaczone jest Młodzieżowe Dzieło Pomocy dla Czyśćca MDPC).

Więcej informacji o Apostolstwie

KARTA CZŁONKOWSKA APOSTOLSTWA POMOCY DUSZOM CZYŚĆCOWYM

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.

?>