Program warsztatów wokalno-muzycznych

TALENT - DAR I ZADANIE

Organizowanych przez Parafię rzym.-kat. p/w Trójcy Przenajświętszej w Zabawie

Wydawnictwo PROMYCZEK

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży uzdolnionej muzycznie w wieku od 12 do 19 lat z terenu Województwa Małopolskiego. Prowadzić je będą wykładowcy akademiccy, muzycy i osoby mające duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą:

Joanna Wójtowicz – dyrygentka i wokalistka, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie,

Katarzyna Rogal – dyrygentka i wokalistka - studentka Akademii Muzycznej w Krakowie,

Dariusz Janus – kompozytor i producent muzyczny, wykładowca akademicki

Witold Góral – kompozytor, muzyk i aranżer

Łukasz Sobczyk – muzyk i aranżer

Milenia Małecka-Rogal – choreograf i dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Ks. Andrzej Mulka – dyrektor Wydawnictwa PROMYCZEK

Warsztaty podzielone będą na trzy etapy:

Etap 1 – w dniach 16–17 oraz 23–24 października 2021

Zajęcia „on-line” dla szerokiego grona zainteresowanych osób, które poprawnie wypełnią deklarację uczestnika warsztatów i prześlą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Uczestnicy warsztatów za pomocą transmisji na kanale w serwisie YouTube „Promyczek NS” będą brać udział w zajęciach umuzykalniających i przygotowujących do nagrania piosenki dedykowanej bł. Karolinie. Może to być jeden z utworów zaproponowanych przez organizatora warsztatów lub wybrana przez siebie piosenka. Mile widziane są również własne i premierowe piosenki. Następnie każdy z uczestników tego etapu nagrywa wybrany przez siebie utwór śpiewany a’capella lub z własnym akompaniamentem i przesyła go na adres organizatora warsztatów za pomocą komunikatora lub Internetu – szczegółowe informacje przesłane będą osobom zainteresowanym. Nadesłane nagrania będą analizowane i omówione w czasie indywidualnych konsultacji online. Spośród nadesłanych nagrań instruktorzy prowadzący zajęcia wybiorą 15 osób które zostaną zaproszone do udziału w drugim i trzecim etapie warsztatów.

Etap 2 – w dniach 20–21 oraz 27–28 listopada 2021

Zajęcia warsztatowe w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie dla 15 osób, które będą występowały w koncercie finałowym rejestrowanym dla potrzeb wydania płyty DVD oraz transmisji internetowej w serwisie YouTube na kanale „Promyczek NS”. Zajęcia będą prowadzone zarówno grupowo jak i indywidualnie. Będą dotyczyły: - właściwej interpretacji wybranego utworu, - współpracy z muzykami (akompaniatorami) - naukę finałowej piosenki - ruchu scenicznego i współpracy w grupie

Etap 3 – 28 listopada 2021

Koncert finałowy w Centrum Kultury w Żabnie rejestrowany dla potrzeb wydania płyty DVD oraz transmisja internetowa w serwisie YouTube na kanale „Promyczek NS”

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.

?>