35. rocznica beatyfikacji bł. Karoliny Kózkówny

1987 – 10 czerwca – 2022

Ty ścieżkę życia mi ukażesz (Ps 16, 11)

2.06 - Finał XIX edycji ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem” (rozpoczęcie godz. 10:00).

4.06 - Pielgrzymka Dziewczęcej Służby Maryjnej Diecezji Tarnowskiej; Eucharystia pod przewodnictwem JE Ks. bp. Leszka Leszkiewicza (godz. 11:00)

5.06 - Zjazd Wspólnoty Wiara i Światło (godz. 15:00)

8.06 - Spotkanie parafii, szkół i organizacji, którym patronuje bł. Karolina; Wał-Ruda – Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny (godz. 10:00); Eucharystia w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie (godz. 12:00); piknik u bł. Karoliny, koncert i zabawa animowana przez Zespół Dziecięcy „Promyczki Dobra” (godz. 13:00)

10.06 - Konferencja naukowa „Wielka wojna nad Dunajcem. Zabawa i okolice” (godz. 10:00-15:00); Eucharystia połączona z dziękczynieniem za beatyfikację bł. Karoliny i z modlitwą o kanonizację (godz. 18:00)

12.06 - Odpust ku czci Trójcy Przenajświętszej w Zabawie (Msze święte o godz. 8:00, 11:00 (suma odpustowa), 16:00; 15:00 – Godzina Miłosierdzia), spotkanie wspólnoty Galilea (godz. 15:00); Spektakl "Kwiat Polskiej Ziemi" poświęcony bł. Karolinie, w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy (Centrum Kultury w Mościcach), godz. 19:00

14.06 - Diecezjalne dziękczynienie za sakrament bierzmowania, Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny (godz. 10:00); Eucharystia pod przewodnictwem JE Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża (godz. 13:00)

18.06 - Miesięcznica ku czci bł. Karoliny, Eucharystia w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie (godz. 13:00 i 18:00), Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny (Wał-Ruda, godz. 15:00)

22.06 - Pilzno, gala finałowa VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Muzycznego „Z Błogosławioną Karoliną zaśpiewajmy”; Bieg Ku wolności

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.