Od 7 stycznia  rozpoczeły się prace renowacyjne posadzki w Sanktuarium jako dalszy ciąg prac renowacyjnych przeprowadzonych w roku ubiegłym.  Materiały do renowacji zostały zakupione ich koszt wynosi ok. 7000 zł. Pracami kieruje  pan Józef Stęplewski,

który prowadzi firmę kamieniarską i odnawia zabytkowe pomniki w Tarnowie. Bezpośrednio z nim współpracują  panowie Jerzy Kwaśniak i Władysław Poremba. Bardzo dziękujemy parafianom Tadeuszowi Czarnemu, Jerzemu Garncarzowi, Dawidowi Mazurowi, Dominikowi Śledziowi, Stanisławowi Jarzębiakowi za gorliwą pomoc w tym dziele, które jest pracochłonne gdyż każda płytka wymaga szlifowania, oklejenia i nałożenia żywicy a na koniec pomalowania płynem do utwardzenia. Dziękujemy wszystkim za bezinteresowną pracę, która nadaje nowy blas Sanktuarium i dzięki poniesionym kosztom tylko na zakup materaiłow mozliwa była do realizacji.
Dziękujemy za ofiary składane na ten cel i wszelka pomoc. Prace potrwają jeszcze około miesiąc wszystkich którzy zechcieli by się włączyć w to dzieło zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty od godz. 8.00.   Galeria z renowacji posadzki w Sanktuarum bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.