Do Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie w dniu 17 października 2013 roku pielgrzymowali prawnicy diecezji tarnowskiej: sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, radcy prawni, notariusze razem ze swoim diecezjalnym duszpasterzem ks. dr hab. Bogdanem Węgrzynem.

Uczestniczyli we Mszy Świętej i poprowadzili nabożeństwo różańcowe. W czasie homilii ks. Bogdan Węgrzyn powiedział między innymi: "Proszę Was, abyście od błogosławionej Karoliny uczyli się czytelności i przejrzystości w życiu. Sztuką jest pozostać do końca wiernym. Sztuką jest pozostać do końca człowiekiem. Jakie to ważne, żeby uczciwie żyć". Następnie odbyło się spotkanie integracyjne.

Tekst: ks. Marcin Minorczyk
Foto: Artur Cieśla

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.