>>Zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

opracowania dokumentacji projektowej i realizacja prac termomodernizacyjnych

wraz z montażem zestawu ogniw fotowoltaicznych dla kościoła i domu parafialnego, w ramach Projektu

Ter momodernizacja Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie wraz z budynkami towarzyszącymi

dofinansowanego w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2

„Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”

Dokumenty do pobrania:

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy

Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia - PFU

Załącznik nr 3 - Umowa - projekt

Załącznik nr 4 - Wykaz wykonanych robót - wzór

Załącznik nr 5 - Oświadczenie o braku powiązań

Pytania i odpowiedzi

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.