VI NIEDZIELA WIELKANOCY

22.05.2022 r.

Przeżywamy dzisiaj rocznicę I Komunii Św. Dziękujemy księdzu Sebastianowi i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzisiejszej uroczystości.

Od dzisiaj rozpoczynają się dni modlitw o urodzaje. Serdecznie zapraszamy na majówkę do Sanktuarium, abyśmy wspólnie modlili się w tej intencji.

O godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, którą poprowadzi Wspólnota Galilea, a na zakończenie na majówkę.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które w niedziele są na zakończenie Godziny Miłosierdzia, a w dzień powszedni o godzinie 18.00, potem Msza św.

We wtorek 24 maja Dzień Modlitwy za Kościół w Chinach.

W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św.

W przyszłą niedzielę 29 maja przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Proszono o ogłoszenie:

Urząd Miejski w Radłowie przypomina, że do 30.06.2022 r. należy złożyć deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Obowiązek złożenia deklaracji ciąży na każdym właścicielu lub zarządcy budynku. Deklarację można złożyć w Urzędzie Miejskim w Radłowie lub elektronicznie. Więcej informacji na stronie internetowej Miasta i Gminy Radłów. Osobom, które nie złożą deklaracji w terminie, grozi kara grzywny do 5000 zł.

22 - 29 maja 2022 r.

DZIEŃ

GODZ.

22 V 2022

VI Niedziela Wielkanocna

800

1030

1600

1) W 50 tą rocznice przyjęcia  I Komunii Św. z podziękowaniem za otrzymane łaski i posługę +ks. Stanisława Bojarskiego, rodziców i chrzestnych

2) + Józefa i Józef Król oraz synowie Jan i Stanisław

1) W int. Tadeusza i Ireny Czarnych w 55 rocz. ślubu z podziękowaniem i z prośba o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski

2) W int. dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św. z prośbą o bł. Boże

1) + Jan Śliwa, żona Anna i dzieci Jan, Józef, Stanisława i Franciszek

2) W int. Józefa Stęplewskiego z okazji urodzin z podziękowaniem i z prośbą o bł. Boże , zdrowie i potrzebne łaski dla niego i całej rodziny

+ Tadeusz Wróbel z int. Bronisława Woźnego

+ Stanisław Pająk z int. rodziny Byliców

23 V 2021

1) + Aniela i Jan Kosman

2) W int. Pawła z okazji urodzin z prośbą o zdrowie i bł. Boże z int. Babci

+ Stanisław Pająk z int. Franciszka Pająka z rodziną

24 V 2022

Wsp. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

1) + Tadeusz Wróbel z int. szwagierki

2) W int. ks. Tomasza i wspólnoty „Niepokalanej” o bł. Boże

+ Stanisław Pająk z int. Zofii Pacura z rodziną

25 V 2022

1800

1) + Maria Czarny w rocz. śmierci, mąż Franciszek, córka Zofia, syn Jan oraz Zofia Cieśla

2) + Zofia i Aleksander Kułak oraz zmarli rodzice

1030

1) +Maria Mika z okazji dnia matki z int. dzieci

2) + Genowefa Kowal w 14 rocz. śmierci, mąż Jan i syn Marian

1) W int. Józefa z okazji urodzin i imienin z prośba o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski

2) W int. Parafian

W int. Anety i Marcina w 5 rocz. ślubu z podziękowaniem i z prośbą o bł. Boże , zdrowie i potrzebne łaski

+ Tadeusz Wróbel z int. Janiny Lechowicz

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.