Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Agata

Błogosławiona Karolino dziękuję za otrzmane łaski. Otaczaj mnie swoją opieką i chroń od zlego. Proszę o pomoc w nauce i dobry wybór szkoły w której będę dobrze się czuła i znajdę nowych przyjaciół. Proszę o udane towarzystwo podczas czerwcowego wyjazdu. Proszę o pomoc w sprawie tobie i Bogu wiadomej dotyczącej wyjazdu w wakacje(o dobre przyznanie terminu). 

Zofia

Błogosławiona Karolino, proszę  o wstawiennictwo za Kamilem o łaskę trzeżwości i zerwanie z nałogami-narkotyki. Błagamy o pomoc. Dziękujemy i ufamy.

Zofia i Stanisław

annagborkowska@gmail.com

Bl. Karolino poproš Boga o uzdrowienie z nowotworu mózgu syna Gabriela. 

Kasia

Błogosławiona Karolinko proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uratowania mojego małżeństwa. Uproś u Pana Jezusa łaskę przemiany serca mojego męża, aby przejrzał na oczy i wrócił do domu. Bóg zapłać!

Renata Kobylarz

Panie Jezu ! Prosze Cie o cud za wstawiennictwem bł. Karoliny i uzdrowienie córki Joanny Karoliny z nieuleczalnej choroby płuc, by mogła wychowac swojego dwuletniego synka Natana. Modlę się o kanonizacje bł. Karoliny, bądź wola Twoja !