Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kinga

Błogosławiona Karolino prosimy Cię o zdrowie dla naszej córeczki Wiktorii.

Czcicielka bl karoliny

Bl.Karolino proszę o dobrego meza dla Ali,szczera mulość,szczęśliwa rodzinę żebym miala i dzieci oraz o zdrowie,zgodę,wyjście z problemów,bezpieczeństwo,dobrych ludzi dla Ali i jej rodziny oraz o nawrocenie taty,żeby w naszym domu panowal spokoj,dobro i tato żeby bral sie do pracy

Karolina

Błogosławiona Karolinko proszę Cię o łaskę uzdrowienia fizycznego  psychicznego. Proszę również o to, abym mogła w pełni zaufac Panu Bogu i uwolnić się od wszelkich lęków.

Karolina

 

Błogosławiona Karolino proszę Cię o uzdrowienie związane z problemami chorobowymi   i moją psychiką. Proszę również o dar Ducha Św. tak abym mogła w pełni zaufać Panu Bogu i wyzwoliła się od wszelkich lęków.

 

 

rodzina Darusia

Błogosławiona Karolino, prosimy o Twoje orędownictwo i pomoc w walce z ciężką chorobą, przezwyciężeniu jej i powrocie do zdrowia  dla małego Darusia. Ufamy całkowicie Twojmu wsparciu i polecamy również Twojej opiece tych wszystkich, którzy na co dzień towarzyszą mu w chorobie.