Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12.02.2023 r.

 

Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15.00 na Godzinę Miłosierdzia, którą poprowadzi róża różańcowa. Godzina Miłosierdzia będzie także naszym przygotowaniem do Wielkiego Postu, jako jedna z form nabożeństwa czterdziestogodzinnego, serdecznie zapraszamy.

 

Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej różom różańcowym: przed prymarią pani Władysławy Czosnyki, przed sumą pani Zofii Wojnickiej, podczas Godziny Miłosierdzia pani Grażyny Bugajskiej.

 

Dziękujemy za prowadzenie liturgii słowa grupom liturgicznym: o godzinie 8.00 pani Marii Buwaj, na sumie pana Jacka Kosiarskiego, a o 16.00 kandydatom do sakramentu bierzmowania.

 

W środę zapraszamy dzieci z klas III i ich rodziców na wspólną modlitwę o godz. 18:00. Po niej spotkanie formacyjne. Prosimy o zabranie ze sobą świec, które dzieci otrzymały podczas chrztu.

 

W sobotę 18 lutego zapraszamy na drogę krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. O godzinie 18.00 w Sanktuarium Msza św. z modlitwą o uzdrowienia. Zachęcamy do zapalenia światła na zewnątrz domu, jako znaku naszego czuwania i pamięci o zmarłych.

 

Ks. Marcin zaprasza na spotkanie rodziców Liturgicznej Służby Ołtarza: aspirantów, ministrantów i lektorów. Obędzie się ono w budynku plebanii, w czwartek za dwa tygodnie, tj.23 lutego, o godz. 18:00. Prosimy o obecność jednego z rodziców.

 

W związku z trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii, po Mszy chcemy wesprzeć poszkodowanych swoją ofiarą do puszki. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego i prasy katolickiej.

Skip to content